Співробітники

СВІТЛАНА ВІННІЧЕНКО

Освіта:
Вища економічна за кваліфікацією «Спеціаліст обліку та аудиту» в «Європейському Університеті» (м.Київ).


Досвід роботи:
Загальний досвід роботи складає більше 21 року. Трудова кар'єра почалася з посади бухгалтера на ВАТ «Орджонікідзевський рудоремонтний завод». За 6 років роботи на підприємстві пройдений шлях до заступника головного бухгалтера (обов'язки головного бухгалтера)

Досвід роботи аудитором в аудиторській компанії більше 3 років. Сфера компетенції: перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності; участь в побудові схем купівлі-продажу бізнесу, схем легального зменшення оподаткування (податкове планування)

Останні 10 років - на керівних посадах у великих компаніях, які спеціалізуються на наданні бухгалтерських та юридичних послуг. Великий досвід в супроводі суб'єктів господарської діяльності.


Особисті і ділові якості:
Стратегічне мислення і націленість на результат. Високі аналітичні та організаторські здібності. Оперативність, щодо ухвалення рішень з високим ступенем відповідальності.


Контактна інформація

s.vinnichenko@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 607, моб. (067) 548-66-70

Олена Добровольська

Освіта:
Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова, Харківський фінансово-економічний інститут - кваліфікація «Бухгалтерський облік підприємства»


Досвід роботи:
Більше 18 років на посаді головного бухгалтера і керівника фінансового відділу в великих компаніях і ТПГ в сфері торгівлі, громадського харчування та будівництва. Ведення бухгалтерського, податкового, статистичного та управлінського обліку. Нагороджена Золотою медаллю «Професійна слава України» від міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих», а також Грамотами за професіоналізм. Є значний досвід роботи з кредитування, лізингу, підготовки документації для участі в тендерах.

Останні 5 років в сфері надання послуг бухгалтерського аутсорсингу - організація і контроль роботи бухгалтерії, курирування всіх аспектів робочого процесу обслуговування клієнтів. Надання консультацій з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, юридичних послуг.


Особисті і ділові якості:
аналітичний склад розуму, системний підхід у вирішенні завдань, старанність, комунікабельність, організаторські здібності, висока працездатність, відповідальність


захоплення:
подорожі, мистецтво, філософія і психологія


Контактна інформація

e.dobrovolska@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 671, моб. (067) 463-48-80

Анна Овруцька

Освіта:
Класичний Приватний Університет, магістр економіки підприємства.


Досвід роботи:
Протягом 2 років менеджер з продажу.

Основні завдання - надання консультацій замовникам про видах і пакети надаваних послуг, структуру обслуговування, вартості. Комунікація з клієнтом для формування пропозицій, виходячи з потреб і побажань, з метою встановлення тривалого співробітництва. Підготовка пакету документів для підписання Договору. Організація робочого процесу бухгалтерського та кадрового супроводу, координування клієнта з закріпленими працівниками бухгалтерського відділу. Розвиток клієнтської бази. Аналіз динаміки продажів.


Особисті і ділові якості:
активність, толерантність, комунікабельність, відповідальність.


захоплення:
живопис, активне проведення часу (йога, їзда на велосипеді, бадмінтон, муай-тай та інше).


Контактна інформація

manager@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 677

Ірина Ромалійська

Освіта:
Київський економічний університет ім. Вадима Гетьмана, магістр бухгалтерського обліку та аудиту.


Досвід роботи:
Більше 3 років в сфері торгівлі і виробництва від бухгалтера по роботі з первинною документацією до помічника старшого бухгалтера.

Основні завдання - контроль за веденням бухгалтерського та податкового обліку в базах 1С, взаємодія з контролюючими органами. Контроль нарахування зарплати, нарахування та виплата зарплати, відпускних, лікарняних, декретних. Контроль обліку податків і зборів в електронному кабінеті платника податків на сайті ДФС. Складання та подання фінансової, податкової, статистичної, управлінської звітності. Консультації по бухгалтерському, податковому та кадрового обліку.


Особисті і ділові якості:
Відповідальність, працьовитість, прагнення до розвитку, старанність.


захоплення:
психологія, корейська мова.


Контактна інформація

i.romaliiskaya@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 вн. 674

Ірина Савченко

Освіта:
Інститут економіки, права і систем управління за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит»


Досвід роботи:
Понад 14 років бухгалтерський, податковий і управлінський облік підприємств різних форм власності та систем оподаткування

Основні завдання - контроль за веденням бухгалтерського та податкового обліку в базах 1С. Перевірка правильності відображення операцій відповідно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", з урахуванням національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку, Податкового кодексу України та інших нормативних документів відповідно до чинного законодавства. Розрахунок оподатковуваного прибутку, нарахування податків, контроль обліку податків і зборів в електронному кабінеті платника податків на сайті ДФС. Прогнозування податкових зобов'язань. Підготовка та подання фінансової та податкової звітності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Взаємодія з контролюючими органами щодо уточнення інформації з виникаючих питань, пов'язаних з оподаткуванням, отримання роз'яснень. Надання консультацій з бухгалтерського та податкового обліку.


Особисті і ділові якості:
цілеспрямованість, відповідальність, працьовитість.


захоплення:
музика, читання.


Контактна інформація

i.savchenko@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 вн. 673

Світлана Варламова

Освіта:
Державна Академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України в м.Києві, факультет «Економіка і підприємництво», спеціальність «Облік і аудит. Спеціалізація - Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, ступінь магістра.

Досвід роботи:
Понад 13 років бухгалтером в сфері діяльності юридичних осіб і підприємців у виробництві, торгівлі, виконаних робіт (послуг).

Основні завдання - бухгалтерський супровід фізичних осіб-підприємців. Обробка і контроль первинної документації (реалізація, прибуткові документи від постачальників), рознесення в базі 1С банківські виписок. Облік доходів за безготівковий, готівковий розрахунок, комісійних доходів, операцій ЗЕД. Облік виплачених доходів фізичним особам і фізичним особам-підприємців для підготовки звітності форми 1-ДФ. Підготовка пам'яток з реквізитами для оплати обов'язкових податків і зборів, контроль оплати. Заповнення книги обліку доходів, доходів / витрат для підприємців, неплатників ПДВ. Консультації з питань оподаткування та обліку фізичних осіб-підприємців на спрощеній та загальній системі оподаткування.


Особисті і ділові якості:
відповідальність, комунікабельність, стресостійкість.


захоплення:
інтерес до ігрових видів спорту, читання класичної і сучасної літератури.


Контактна інформація

s.varlamova@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 (внутр.678)