Співробітники

Світлана Варламова

Освіта:
Державна Академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України в м.Києві, факультет «Економіка і підприємництво», спеціальність «Облік і аудит. Спеціалізація - Економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, ступінь магістра.

Досвід роботи:
Понад 13 років бухгалтером в сфері діяльності юридичних осіб і підприємців у виробництві, торгівлі, виконаних робіт (послуг).

Основні завдання - бухгалтерський супровід фізичних осіб-підприємців. Обробка і контроль первинної документації (реалізація, прибуткові документи від постачальників), рознесення в базі 1С банківські виписок. Облік доходів за безготівковий, готівковий розрахунок, комісійних доходів, операцій ЗЕД. Підготовка пам'яток з реквізитами для оплати обов'язкових податків і зборів, контроль оплати. Заповнення книги обліку доходів, доходів / витрат для підприємців, неплатників ПДВ. Консультації з питань оподаткування та обліку фізичних осіб-підприємців на спрощеній та загальній системі оподаткування. Підготовка та подання податкової звітності фізичних осіб-підприємців


Особисті і ділові якості:
відповідальність, комунікабельність, стресостійкість.


захоплення:
інтерес до ігрових видів спорту, читання класичної і сучасної літератури.


Контактна інформація

s.varlamova@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 (внутр.678)

Леонов Юрій

Освіта:
Київський національний університет внутрішніх справ, юридичний факультет, спеціальність - правознавство.


Досвід роботи:
Більше 7 років. Повний комплекс послуг з державної реєстрації юридичної особи будь-якої форми власності, реєстрація СПД, внесення змін до установчих документів, зміна видів діяльності, ліквідація бізнесу, отримання ліцензій, необхідних для ведення бізнесу, реєстрація торгових марок, консультації з усіх питань, пов'язаних з реєстрацією, оподаткуванню і отриманню будь-яких дозволів для бізнесу.

Юридичне обслуговування бізнесу: складання та аналіз договорів, написання інших документів, складання наказів, положень, інструкцій підприємства, участь в узгодженні договорів з контрагентами від імені підприємства, проведення претензійно-позовної роботи, складання претензій, позовів, відповідей і заперечень, ведення переписки та подання інтересів підприємства перед органами державної влади, оскарження актів і рішень державної фіскальної служби, юридична підтримка при виникненні податкових спорів.


Особисті якості:
відповідальність, порядність, пунктуальність, креативність, орієнтованість на клієнта і результат


захоплення:
спорт, подорожі, музика


Контактна інформація

y.leonov@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 681

Воронін Олексій

Освіта:
Вища НПУ ім. Драгоманова, дефектологія і корекційна педагогіка. Додаткова освіта, курси: Terrasoft «бізнес-впровадження Terrasoft CRM 3.0»; Terrasoft «адміністрування Terrasoft CRM 3.0», комп'ютерна академія «ШАГ» 3D моделювання та анімація «MAYA 5.0».


Досвід роботи:
Понад 11 років на посаді системного адміністратора і технічного директора IT-сектора. Підтримка серверів програмного забезпечення і користувачів Віннком-Брейн. Перенесення баз 1С, Медок, налаштування користувачів віддаленого доступу для клієнтів компанії. Створення резервних копій баз даних, установка оновлень програмного забезпечення, підтримка і налаштування внутрішніх мережевих ресурсів користувачів компанії.


Особисті якості:
не конфліктний, легко знаходжу спільну мову зі співрозмовником, доступність 24год, досвід рішень технічних завдань


захоплення:
сноуборд, графіка і анімація


Контактна інформація

a.voronin@winnbrain.com.ua моб. (098) 845-78-78

Євгенія Бойко

Освіта:
Запорізька державна інженерна академія, менеджмент у виробничій сфері, кваліфікація економіст-менеджер.


Досвід роботи:
Загальний стаж понад 17 років, в тому числі у державних органах і структурах, в фінансових установах. У бухгалтерії компанії Віннком-Брейн більше 5 років. Обробка первинної документації компанії, формування первинних документів для клієнтів компанії за підсумками звітного місяця.


Особисті якості:
відповідальність, комунікабельність, цілеспрямованість


захоплення:
розведення хвилястих папуг, великий теніс


Контактна інформація

e.boyko@winnbrain.com.ua (044) 594-84-74 вн. 632

Крістіна Худенко

Освіта:
Національний Авіаційний Університет (НАУ), фахівець обліку та аудиту, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності.


Досвід роботи:
Понад 7 років на посаді бухгалтера в сфері господарської діяльності підприємств торгівлі, надання робіт (послуг), ЗЕД (імпорт, експорт), міжнародні пасажирські перевезення, не прибуткові організації.

Основні завдання - обробка та контроль первинної документації (реалізація покупцям, прибуткова документація від постачальників), аналіз заборгованості, контроль договорів. Внесення і відображення товарно-матеріальних цінностей, нематеріальних активів в бухгалтерському обліку: оприбуткування, списання, введення в експлуатацію. Облік ПДВ -Операція, контроль ЗЕД-операцій.


Особисті і ділові якості:
цілеспрямованість, відповідальність, комунікабельність.


захоплення:
волейбол, теніс, верхова їзда, музика, читання, мистецтво.


Контактна інформація

k.dishlovska@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 679, моб. (067) 548-66-49

Олег Іванчук

бухгалтер з обліку праці та зарплати

Освіта:

Уманський Національний університет садівництва (УНУС)

спеціальність: магістр з обліку та оподаткування

Досвід роботи:

Більше 5 років на посаді бухгалтера по роботі з первинною документацією , нарахування заробітної плати, формування податкової  звітності з нарахування податків із заробітної плати та статистичної звітності.

Основні завдання : формування та подання звітності з нарахування заробітної плати,  статистики, з охорони праці, подача повідомлення про прийом співробітників до ДПІ. Контроль обліку податків і зборів в електронному кабінеті платника податків на сайті ДФС, взаємодія з контролюючими органами.

Кадрове діловодство : розробка штатного розкладу, оформлення наказів на прийом, звільнення, переведення,  відпустки найманих співробітників, ведення особових справ, подача повідомлення про прийом співробітників в ДПІ, оформлення довідок співробітникам про доходи.

Консультації з питань кадрового, бухгалтерського та податкового обліку.

 

Особисті і ділові якості: відповідальність, організованість, цілеспрямованість , тактовність у спілкуванні, системний підхід у вирішенні питань

 

Захоплення :  подорожі, медитація, література, спорт (плавання, футбол),  активна позиція у громадському напрямку.

 

Контактна інформація:

+3 8 (044 594 84 74) вн. 674 o.ivanchuk@winnbrain.com.ua>