Співробітники

СВІТЛАНА ВІННІЧЕНКО

Освіта:
Вища економічна за кваліфікацією «Спеціаліст обліку та аудиту» в «Європейському Університеті» (м.Київ).


Досвід роботи:
Загальний досвід роботи складає більше 21 року. Трудова кар'єра почалася з посади бухгалтера на ВАТ «Орджонікідзевський рудоремонтний завод». За 6 років роботи на підприємстві пройдений шлях до заступника головного бухгалтера (обов'язки головного бухгалтера)

Досвід роботи аудитором в аудиторській компанії більше 3 років. Сфера компетенції: перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності; участь в побудові схем купівлі-продажу бізнесу, схем легального зменшення оподаткування (податкове планування)

Останні 10 років - на керівних посадах у великих компаніях, які спеціалізуються на наданні бухгалтерських та юридичних послуг. Великий досвід в супроводі суб'єктів господарської діяльності.


Особисті і ділові якості:
Стратегічне мислення і націленість на результат. Високі аналітичні та організаторські здібності. Оперативність, щодо ухвалення рішень з високим ступенем відповідальності.


Контактна інформація

s.vinnichenko@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 607, моб. (067) 548-66-70

Олена Добровольська

Освіта:
Одеський державний університет ім. І. І. Мечникова, Харківський фінансово-економічний інститут - кваліфікація «Бухгалтерський облік підприємства»


Досвід роботи:
Більше 18 років на посаді головного бухгалтера і керівника фінансового відділу в великих компаніях і ТПГ в сфері торгівлі, громадського харчування та будівництва. Ведення бухгалтерського, податкового, статистичного та управлінського обліку. Нагороджена Золотою медаллю «Професійна слава України» від міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих», а також Грамотами за професіоналізм. Є значний досвід роботи з кредитування, лізингу, підготовки документації для участі в тендерах.

Останні 5 років в сфері надання послуг бухгалтерського аутсорсингу - організація і контроль роботи бухгалтерії, курирування всіх аспектів робочого процесу обслуговування клієнтів. Надання консультацій з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, юридичних послуг.


Особисті і ділові якості:
аналітичний склад розуму, системний підхід у вирішенні завдань, старанність, комунікабельність, організаторські здібності, висока працездатність, відповідальність


захоплення:
подорожі, мистецтво, філософія і психологія


Контактна інформація

e.dobrovolska@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 671, моб. (067) 463-48-80

Наталія Басанська

Освіта:
Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет», повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація - «Спеціаліст з фінансів».


Досвід роботи:
Більше 10 років за спеціальністю «Бухгалтер». Спеціалізація - робота з документами банку (гривневий, валютні рахунки), набір платежів в системах «клієнт-банк», «інтернет-банкінг», обробка банківських виписок в програмі 1С, контроль курсу валют за операціями ЗЕД, контроль змін реквізитів бюджетних рахунків для оплати податків і зборів, підготовка платежів (пам'яток з реквізитами) по податках і збором, виплат заробітної плати та контроль їх оплати.


Особисті і ділові якості:
вміння працювати в колективі, комунікабельність.


захоплення:
література, музика, вироби в стилі «хенд-мейд».


Контактна інформація

n.basanska@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74, вн. 678, моб. (067) 549-61-21

Андрій Пономаренко

Освіта:
Київський Суднобудівний Технікум (Академія Водного Транспорту) - фахівець з бухгалтерського обліку та аудиту. Навчально-виробничий комп'ютерний центр - програміст.


Досвід роботи:
Більше 17 років в бухгалтерії на посадах бухгалтер, товарознавець, оператор.

Основні завдання - виписка реалізації, внесення приходу (товари, послуги), операції ЗЕД. Оприбуткування, введення в експлуатацію, списання ТМЦ. Створення податкового зобов'язання, внесення податкового кредиту. Калькуляція собівартості виробленої продукції. Обробка і контроль що надходить документації, аналіз наявності документів. Аудит правильності внесення документів бухгалтерами в віддалених базах 1С.


Особисті і ділові якості:
працьовитість і терпіння.


захоплення:
читання книг, гра на музичних інструментах, судномоделювання.


Контактна інформація

a.ponomarenko@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 вн. 675, моб. (067) 548-66-49

Яна Литвиненко

Освіта:
Вища (Східноукраїнський національний університет ім. Даля) за фахом «Облік і аудит».


Досвід роботи:
Більше 8 років на посаді бухгалтера.

Основні завдання - формування в базі 1С документів по надходженню товарів, послуг, перевірка коректності складання первинної документації, аналіз і контроль заборгованості з контрагентами, аналіз документів, яких не. Операції ЗЕД. Виписка реалізації. Виписка податкових зобов'язань, коригування, формування податкового кредиту. Облік ТМЦ, основних засобів. Оформлення авансових звітів.


Особисті і ділові якості:
пунктуальність, комунікабельність, відповідальний підхід до роботи.


захоплення:
психологія і астрологія.


Контактна інформація

y.litvinenko@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 вн. 672, моб. (067) 548-66-49

Володимир Маньковський

Освіта:
Національний університет біоресурсів і природокористування України, фахівець бухгалтерського обліку та оподаткування. Курси в Центрі сертифікованого освіти «Проком» 1С.


Досвід роботи:
У сфері обліку фінансів та бухгалтерії 2 роки.

Основні завдання - контроль реалізації в роздрібній мережі, РКО, створення і контроль податкового зобов'язання, реєстрація податкових накладних та податкових коригувань. Обробка вхідної документації, перевірка правильності внесеної документації, внесення податкового кредиту. Введення в експлуатацію основних засобів, необоротних активів і створення наказів на введення в експлуатацію. Аналіз заборгованості з контрагентами, аналіз наявності документів.


Особисті і ділові якості:
терпіння, комунікабельність.


захоплення:
читання книг, перегляд наукових фільмів.

Контактна інформація

v.mankovskiy@winnbrain.com.ua +38 (044) 594-84-74 вн. 675, моб. (067) 548-66-49