Відгуки

Опанасенко О.П.

ТОВ "Віннком-Брейн" є партнером ТОВ "А-Терра-2000" з бухгалтерського супроводу з 2014 року. За час співпраці неодноразово переконалися в тому, що віддалене ведення бухгалтерського обліку це зручно і економічно вигідно. Поставлені завдання вирішуються в оперативному порядку і відповідає потребам нашого підприємства. Консультації надаються компетентно, професійно і доступно. Не потрібно переживати за оновлення програмного забезпечення і збереження даних - вони в надійних руках! Рекомендуємо команду "Віннком-Бейн" як професіоналів своєї справи!

Олег Зинькевич

Мы пользуемся успугами Виннком-Брейн с самого начала основания нашей компании. Услуги предоставляются оперативно и в полном объеме в соответствии с договором. Качество услуг вполне соответствуют нашим потребностям.

Напльокова О.О.

Компания «Виннком-Брейн» является профессионалом своего дела, оказывает в сфере своей деятельности качественные услуги по адекватным ценам. При передаче на аутсорсинг бухгалтерского и кадрового учета, появилась возможность ведения управленческого учета в полном обьеме, так как от своевременного планирования и бюджетирования напрямую зависит успех нашей компании.

Мудрий М.С.

Цим лаконічним листом ТОВ «БЛЕК ХОРС ХАНДЕЛС» щиро висловлює своє задоволення співпрацею 3 ТОВ «ВІННКОМ-БРЕЙН» на ниві надання комплексних послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку. Особливої відмітки заслуговує вчасність та оперативність, повнота та вичерпність інформації, що надходить від працівників ТОВ «ВІННКОМ-БРЕЙН», необхідної для чіткої та надійної роботи служб нашого підприємства. 

Люшенко Є.С.

Сотрудничаем с компанией «Виннком-Брейн» с 2013 года. Удаленное бухгалтерское обслуживание очень удобно. Обьективно, компетентно и оперативно решаются вопросы и поставленные задачи. Всем партнёрам рекомендуем компанию «Винком-Брейн» как профессионалов своего дела.

Лозогора Виталий и Ружицька Олена

Праюємо вже більше 4-х років, вдячний команді Віннком-Брейн за професійний підхід до ведення обліку. Своєчасність, оперативність та професіоналізм - це команда Віннком-Брейн.