Відгуки

Шуліка А.В.

Дякую колективу ТОВ «Віннком-Брейн» за відмінну роботу. Рекомендую Вас своїм партнерам, як професійну бухгалтерську команду, за зручність у співпраці, об'єктивне та оперативне вирішення задач, високу компетенцію працівників. Окрема подяка керівнику, Добровольській Олені за відмінну організацію роботи свого колективу та вміння ставитись до кожної компанії, як до VІР-клієнта. Так тримати!!!

Тарасов С.Л.

Перед написанням основних вражень від співпраці з компанією «Віннком Брейн» хочеться описати потенційному читачу стислий портрет підприємства з яким працюють співробітники «Віннком Брейн». Наша компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею електронними компонентами, а також програмним забезпеченням. Ми здійснюємо імпорт продукції, іноді експорт та є платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах. Асортимент нашої номенклатури - це часто незрозумілий набір букв та цифр. І зі всім цим успішно справляються співробітники компанії «Віннком Брейн».

Сопотницкий Д.В.

Бухгалтерское сопровождение на высшем уровне! Мы давно являемся клиентами Виннком-Брейн и за все время работы не возникало желание сменить компанию. Все возникающие вопросы решаются в тот же день, сотрудники Виннком-Брейп очень компетентные и всегда готовы помочь или подсказать нужное решение в возникающих вопросах. Сотрудничая с ВиннкомБрейн можно на 100% посвятить себя развитию своего бизнеса и не переживать про бумажную волокиту.Желаю Вам постоянного роста и процветания. Рекомендую!

Севастьянов А.А.

ООО «КИЕВСКИЙ ЗАВОД ПТО» выражает свою признательность специалистам компании ООО «ВИННКОМ-БРЕЙН» за комплексную поддержку нашего бизнеса. Качественные бухгалтерские услуги, своевременно сданная налоговая и бухгалтерская отчётность, высокое качество работы — это далеко не все плюсы нашего опыта работы с ООО «ВИННКОМ-БРЕЙН». За период сотрудничества с ООО «ВИННКОМ-БРЕЙН» сотрудники компании проявили себя исключитильно как специалисты высокого уровня, готовые вести квалифицированный‚ профессиональный диалог по самому широкому кругу вопросов деятельности предприятия. 

Остринська О.В.

Партнерство із компанією «Віннком-Брейн» розпочалась у 2014 році. За цей час кампанією був наданий комплекс послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку ТОВ «Екостатус» за договором №024 від 26.03.2014 року. За період нашої співпраці, персонал компанії «Віннком-Брейн» підтвердив високий рівень своеї компетенціі. Завдячуючи високому рівню кваліфікації співробітників, які чітко та своєчасно відпрацьовували поставлені завдання, наша компанія продовжувала безперебійну роботу та не зазнала ризиків. Висловлюємо подяку та бажаємо подальших успіхів компанії ««Віннком-Брейн», із якою й надалі плануємо продовжити співпрацю.

Орлов Алексей

В этом году исполняется 3 года, как я начал с Вами сотрудничать! В связи с этим хочу выразить свою искреннюю благодарность за проделанную работу! Без Вас, Вашего профессионализма и быстродействия я бы просто зарылся во всех бумажных, административных и налоговых вопросах! Четкое ведение всех дел – это просто супер! Я всегда уверен, что нужная запись всегда найдется быстро. Поэтому могу и буду рекомендовать Вашу организацию своим знакомым предпринимателям. Уверен, что наше взаимовыгодное сотрудничество продлится еще очень долго. Спасибо Вам большое!