Кадрові послуги

Ведення кадрового діловодства

Грамотне ведення кадрового діловодства – найважливіша складова в організації бізнесу. Всі документи, пов’язані з прийомом, звільненням, переведенням співробітників повинні бути оформлені юридично грамотно. Це є основою встановлення справедливих взаємовідносин між найманими працівниками і роботодавцем, що допомагає уникнути конфліктів в області трудового законодавства.

Багато підприємств малого бізнесу не надають значення якості ведення кадрового обліку, оскільки перевірки в цій області бувають не настільки часто, тому вони проводяться, в основному, на великих підприємствах. Але це найбільша помилка невеликих фірм або підприємців, тому що саме накази про прийом на роботу є підставою для початку трудових відносин і, відповідно, для нарахування зарплати.

Документально повинні бути оформлені відрядження, чергові і додаткові відпустки, нарахування премій, видача матеріальної допомоги, соціальних допомог, а також інші фінансові документи.

Ведення кадрового обліку в Києві все частіше передається професійним аутсорсинговим компаніям, особливо в тому випадку, якщо на підприємстві працює понад 10 осіб. У штатному розкладі повинні бути вказані найменування посад, тарифні ставки, фонд оплати праці за місяць. У посадових інструкціях визначаються обов’язки кожного співробітника, його права та обов’язки.

 

Постановка єдиного обліку на підприємстві

В послуги кадрового діловодства входить оформлення документів, що дають право на матеріальне відшкодування, соціальну допомогу, різні компенсації. На підставі цієї документації проводяться розрахунки посібників в бухгалтерії.

Таким чином, кадрове діловодство, податковий і бухгалтерський облік є єдиною системою організації документальної діяльності підприємства. При цьому кадрові послуги надаються суворо відповідно до законодавчих нормативів, а кожен наказ (протокол, лист, постанова) вважається законним лише в тому випадку, якщо він правильно оформлений.

Жоден бухгалтерський розрахунок, пов’язаний з нарахуванням і виплатою грошових коштів співробітникам, не може проводитися без відповідного наказу. Всі вхідні та вихідні листи реєструються в відповідних кореспондентських журналах з присвоєнням їм індивідуального номера.

Наша компанія надає часткові і комплексні послуги з ведення кадрового обліку в Києві. Кваліфіковані фахівці ведуть систематизований облік руху персоналу, оформляють накази, протоколи та інші документи в останній версії програми 1С. Якщо ви хочете, щоб ваш бізнес був «в порядку», організуйте кадровий облік на високому професійному рівні. Вибрати відповідний формат співпраці можна на тематичній сторінці сайту https://winnbrain.com.ua.

Кваліфікований бухгалтерський супровід - запорука успішного бізнесу

 

В основі фінансового благополуччя і стабільності будь-якого бізнесу лежить широкий спектр чинників, найважливішим з яких є професійне та ефективне бухгалтерський супровід. Цінність кваліфікованого бухгалтера не можна недооцінювати: він здатний мінімізувати податкові платежі, забезпечити швидке, легке та успішне проходження будь-яких перевірок, в тому числі і податкових. Аутсорсингова компанія WinncomBRAIN пропонує клієнтам максимально вигідні, оптимальні тарифи на бухгалтерський супровід підприємців і підприємств України будь-якої форми власності незалежно від масштабів діяльності. Ви швидко переконаєтеся, що співпраця з нами - це вигідна інвестиція в стабільність і успіх Вашого бізнесу.

 

Багаторічний досвід і рівень кваліфікації будь-якого співробітника компанії WinncomBRAIN гарантовано дозволить забезпечити безкомпромісно високу якість бухгалтерського обслуговування фірм і підприємств, що працюють в бізнес середовищі. До уваги Клієнта пропонується повний пакет послуг бухгалтерського супроводу, починаючи від оформлення окремих документів і закінчуючи комплексним веденням бухобліку, своєчасною подачею повної звітності та наданням будь-якої допомоги для безперешкодного, швидкого і легкого проходження або оскарження перевірок.

 

З кожним Клієнтом компанії WinncomBRAIN працює персональний бухгалтер, готовий не тільки вести бухоблік, але і в будь-який момент надати всю необхідну допомогу, професійно роз'яснити будь-які нюанси і кваліфіковано відповісти на виниклі питання. Оформити бухгалтерський супровід в WinncomBRAIN може як приватний підприємець, так і власник великого виробничого підприємства. Гарантуємо, що докладемо максимум зусиль для того, щоб партнерство з нами виявилося вигідним і комфортним. При цьому вартість бухгалтерських послуг завжди формується в приватному порядку, індивідуально, з урахуванням особливостей діяльності Клієнта і таких нюансів, як:

 

 • сфера діяльності Клієнта;
 • кількість щомісячних операцій;
 • наявність або відсутність зовнішньоекономічної  діяльності;
 • кількість співробітників і багатьох інших.

 

WinncomBRAIN завжди створює для своїх партнерів оптимальні умови співпраці. Наші фахівці готові порадити найбільш вигідний пакет послуг без переплат, будь то відновлення обліку, ведення тільки первинної документації або повне бухгалтерське обслуговування підприємства Клієнта. Ми готові надати кваліфіковане складені звітності і своєчасно їх подати до відповідних органів перевірки. У розпорядженні Клієнта наш професіоналізм і безцінний, багаторічний досвід роботи співробітників WinncomBRAIN.

 

Не варто забувати про те, що витрати на бухгалтерський супровід підприємства - це надійні інвестиції в стабільну роботу і успіх всього бізнесу!

Послуги професійного ведення бухгалтерського обліку

 

Серцем будь-якого підприємства, незалежно від його масштабів і сфери діяльності, є бухгалтерія. Стабільність і успіх фірми, фінансовий результат її діяльності не в останню чергу залежать від кваліфікованого ведення бухгалтерського обліку. Компанія WinncomBRAIN надає професійні послуги ведення бухгалтерського обліку в Україні досвідченими фахівцями для підприємств будь-яких сфер і масштабів діяльності. Довіривши роботу нашим кваліфікованим співробітникам, Ви забудете не тільки про штрафні санкції, а й непотрібних нервах, які супроводжують будь-яку перевірку.

 

Будь важливою складовою успішного бізнесу повинен займатися професіонал, і ведення бухобліку - незалежно від масштабів ділової діяльності - не є винятком. Це складний, монотонна праця, що включає в себе введення первинної інформації, оформлення та реєстрацію різних документів і даних, зведення балансу, здача підсумкової звітності та багато іншого. Важливо й те, що довіривши управління бухгалтерською діяльністю компанії WinncomBRAIN, Клієнт економить витрати на прийом в штат бухгалтера, організацію його праці і оснащення робочого місця. Аутсорсингове ведення бухгалтерії фахівцями нашої компанії гарантує якісне і професійне ведення всіх необхідних галузевих робіт.

 

Компанія ВІННКОМ-БРЕЙН надає послуги з ведення бухгалтерського обліку підприємцем і підприємствам будь-якого розміру і сфери діяльності незалежно від форми власності. Кожен співробітник нашої компанії є досвідченим, кваліфікованим фахівцем, досконально знають всі нюанси бухгалтерського та податкового обліків. Наші бухгалтери постійно відстежують найменші зміни у відповідному законодавстві. Головними принципами роботи компанії WinncomBRAIN є:

 

 • надання послуг ведення бухгалтерського обліку виключно на найвищому рівні;
 • термінова професійна допомога кожного Клієнта в рішенні будь-яких галузевих питань: співробітники компанії WinncomBRAIN готові надати необхідну консультацію і порадити оптимальне рішення проблеми в будь-який час;
 • індивідуальне ведення бухгалтерського обліку на підприємстві з обліків особливостей дії цього підприємства, сфери його роботи і інтересів Клієнта;
 • гарантія повної конфіденційності всієї отриманої від клієнта інформації;
 • повна відповідальність за дії співробітників компанії WinncomBRAIN і гарантія їх професіоналізму;
 • абсолютна оперативність: всі співробітники компанії WinncomBRAIN дотримуються унікального принципу планування своєї роботи, що дозволяє мінімізувати час виконання всіх поставлених завдань.

 

Доручаючи ведення бухгалтерського обліку WinncomBRAIN, Ви робите вибір на користь ефективної стратегії розвитку Вашого бізнесу!

Професійне бухгалтерське обслуговування

 

Зовнішнє бухгалтерське обслуговування надає масу переваг, головним з яких є можливість використовувати досвід і високу кваліфікацію співробітників аутсорсингової компанії без зайвих витрат. Очевидно, що кожен підприємець і власник бізнесу незалежно від масштабів і сфери своєї діяльності, намагається мінімізувати будь-які витрати. Саме тут і допоможе аутсорсинг! Зовнішнє бухгалтерське обслуговування підприємств дозволить звести до нуля витрати на навчання і розвиток штатних бухгалтерів не втрачаючи в якості професійного обслуговування, істотно знизити будь-які податкові ризики, виключити з бюджету графу витрат з пошуку персоналу і оснащення робочих місць. Компанія WinncomBRAIN пропонує вигідні і комфортні умови по ведення. Бухгалтерського обслуговування в Україні малим, середнім, великим підприємцям і підприємствам. Співробітники компанії подбають про професійному веденні бухобліку, що дасть можливість Клієнту повністю сконцентруватися на розвитку свого бізнесу і забути про монотонної рутині.

 

Компанія WinncomBRAIN повністю орієнтована на вимоги Клієнта. Ми пропонуємо професійне бухгалтерський супровід і індивідуальні тарифні плани, які влаштують будь-який бюджет. Однією з наших цілей є економія Вашого часу та зниження Ваших витрат. При формуванні підсумкової ціни на пакет послуг з бухгалтерського обслуговування підприємств враховуються всі фактори і обсяг робіт.

 

Основні переваги аутсорсингу бухгалтерії в компанії WinncomBRAIN

 

 • Ми гарантуємо не тільки те, що вся необхідна звітність по діяльності Клієнта буде сформована висококласними бухгалтерами, а й забезпечимо контроль їх діяльності кваліфікованими аудиторами.
 • Несемо повну відповідальність за своєчасну подачу звітності та коректний розрахунок зборів, а також всіх передбачених податків.
 • Досвідчені податкові консультанти будуть відстоювати інтереси Клієнта при будь-якої перевірки.
 • Співробітники компанії WinncomBRAIN завжди готові надати часткове або комплексне бухгалтерське обслуговування, а також проконсультувати і відповісти на будь-які питання.
 • Наші ціни на бухгалтерське обслуговування вигідно відрізняються на ринку своєю доступністю; кожен Клієнт отримає персонально розроблений тарифний план.

 

Компанія WinncomBRAIN не тільки надає бухгалтерський супровід Вашої компанії, але докладає всіх зусиль для того, щоб бізнес звернувся до нас Клієнта процвітав і був ефективний. Наші партнери стають нашими друзями. Вся необхідна робота в рішенні будь-яких питань, що виникли надається максимально швидко.

 

WinncomBRAIN готовий стати для Вас надійним і відповідальним партнером!

Керівництво і співробітники

Ознайомтеся інформацію про наших співробітників і займаних ними посадах.

Дізнатись детальніше

Новини компанії

Новини, події та корисна інформація.

Дізнатись детальніше

Наші послуги

Детальний опис основних і супутніх послуг компанії WinnBrain.

Дізнатись детальніше