Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги, що надаються спеціалізованою організацією, як показує практика, завжди на порядок вище за якісним рівнем, ніж робота штатного бухгалтера. Перш за все, це пояснюється високим рівнем договірної відповідальності. Виконавець відповідає за організацію та ведення бухгалтерського обліку як перед самим клієнтам, так і перед усіма контролюючими службами.

Передаючи ведення бухгалтерії організації-аутсорсеру, клієнт звільняється від вирішення питань, пов’язаних з нарахуванням і сплатою податків, подачею звітності, оновленням програми 1С, розрахунком соціальних виплат. До якості бухгалтерських послуг в Києві пред’являються максимально високі вимоги, оскільки будь-який прорахунок в цій сфері супроводжується штрафами і адміністративними санкціями. Далеко не кожному штатному фахівцеві вдається організувати роботу таким чином, щоб до неї не виникло жодної претензії у керівництва або у представників перевіряючих інстанцій.

 

Принципи організації бухгалтерського обслуговування

На бухгалтерські послуги ціни сьогодні в Києві варіюють досить в широкому діапазоні. Загальна вартість обслуговування підприємства (підприємця) залежить від наступних факторів:

  • специфіка профілю діяльності (будівництво, виробництво, сільське господарство, послуги, торгівля, посередництво);
  • вид форми оподаткування (загальна, спрощена, ПДВ);
  • кількість первинних документів (в місяць);
  • кількість видів діяльності;
  • якість постановки бухобліку (наявність помилок і недоліків в попередніх періодах);
  • кількість обраних сервісів (окремі напрямки або комплексна підтримка).

На вартість бухгалтерських послуг впливає також чисельність співробітників, кількість постійних контрагентів, специфіка договірних відносин між ними. Таким чином, кожне підприємство представляє собою унікальну структуру зі сформованими зв’язками, системою розрахунків, організацією процесів управління.

Зрозуміло, на бухгалтерські послуги в Києві ціни будуть мінімальними, якщо облік ведеться «з нуля», якщо у підприємства (підприємця) тільки один вид діяльності і повторюється з місяця в місяць набір фінансово-господарських операцій. У більшості випадків, штатні бухгалтери не займаються таким важливим питанням, як оптимізація оподаткування, а це цілком законний спосіб знизити податкове навантаження, більш раціонально побудувати систему обліку. Наша компанія надає додаткові послуги в цьому, досить складному, напрямку.

Ми працюємо з підприємствами та організаціями в різних форматах. Якщо ви плануєте передати бухоблік аутсорсингової компанії, зателефонуйте нам – і ми разом виробимо оптимальну модель партнерських відносин.