Отзывы

Мудрий М.С.

Директор ТОВ «БЛЕК ХОРС ХАНДЕЛС»
Цим лаконічним листом ТОВ «БЛЕК ХОРС ХАНДЕЛС» щиро висловлює своє задоволення співпрацею 3 ТОВ «ВІННКОМ-БРЕЙН» на ниві надання комплексних послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку. Особливої відмітки заслуговує вчасність та оперативність, повнота та вичерпність інформації, що надходить від працівників ТОВ «ВІННКОМ-БРЕЙН», необхідної для чіткої та надійної роботи служб нашого підприємства. 

Олег Зинькевич

Генеральний директор ООО "Латуния"
Мы пользуемся успугами Виннком-Брейн с самого начала основания нашей компании. Услуги предоставляются оперативно и в полном объеме в соответствии с договором. Качество услуг вполне соответствуют нашим потребностям.

Тарасов С.Л.

Директор ТОВ "Ептіс Техно"
Перед написанням основних вражень від співпраці з компанією «Віннком Брейн» хочеться описати потенційному читачу стислий портрет підприємства з яким працюють співробітники «Віннком Брейн». Наша компанія займається оптовою та роздрібною торгівлею електронними компонентами, а також програмним забезпеченням. Ми здійснюємо імпорт продукції, іноді експорт та є платником ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах. Асортимент нашої номенклатури - це часто незрозумілий набір букв та цифр. І зі всім цим успішно справляються співробітники компанії «Віннком Брейн».

Остринська О.В.

Директор ТОВ "Екостатус"
Партнерство із компанією «Віннком-Брейн» розпочалась у 2014 році. За цей час кампанією був наданий комплекс послуг з ведення бухгалтерського та податкового обліку ТОВ «Екостатус» за договором №024 від 26.03.2014 року. За період нашої співпраці, персонал компанії «Віннком-Брейн» підтвердив високий рівень своеї компетенціі. Завдячуючи високому рівню кваліфікації співробітників, які чітко та своєчасно відпрацьовували поставлені завдання, наша компанія продовжувала безперебійну роботу та не зазнала ризиків. Висловлюємо подяку та бажаємо подальших успіхів компанії ««Віннком-Брейн», із якою й надалі плануємо продовжити співпрацю.

Орлов Алексей

ФОП Орлов
В этом году исполняется 3 года, как я начал с Вами сотрудничать! В связи с этим хочу выразить свою искреннюю благодарность за проделанную работу! Без Вас, Вашего профессионализма и быстродействия я бы просто зарылся во всех бумажных, административных и налоговых вопросах! Четкое ведение всех дел – это просто супер! Я всегда уверен, что нужная запись всегда найдется быстро. Поэтому могу и буду рекомендовать Вашу организацию своим знакомым предпринимателям. Уверен, что наше взаимовыгодное сотрудничество продлится еще очень долго. Спасибо Вам большое!

Люшенко Є.С.

Керівник ФОП
Сотрудничаем с компанией «Виннком-Брейн» с 2013 года. Удаленное бухгалтерское обслуживание очень удобно. Обьективно, компетентно и оперативно решаются вопросы и поставленные задачи. Всем партнёрам рекомендуем компанию «Винком-Брейн» как профессионалов своего дела.